Zadzwoń! +48 85 66 52 444

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą Max Lucado

Cena: 35,00 zł 35.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Max Lucado napisał tę książkę, aby pomóc ludziom wydźwignąć się z szarości życia i dostrzec ich własną i niepowtarzalną drogę. Odkrywanie tej drogi i pójście nią sprawia, że najpełniej stajesz się sobą. W hałasie świata, ogromie informacji, różnorodności ambicji można zagubić siebie. Może ci się wydawać, że jesteś niewiele znaczącą istotą wśród miliardów innych. Jednak Bóg nie chciał, by świat istniał bez ciebie, bo bez ciebie byłby niekompletny. To nie są puste słowa – masz to, czego nie ma nikt inny. Chcesz wiedzieć co to?

Nadszedł czas, by rozpocząć poszukiwania „sweet spotu”, swojego miejsca w życiu, czyli takiej przestrzeni, na której to, co robisz (twoja wyjątkowość), krzyżuje się z tym, dlaczego to robisz (aby uczynić Boga widzialnym), oraz z tym, gdzie to robisz (w każdym miejscu i dniu twego życia). Jak odkryć to, w co Bóg cię wyposażył? To proste. Po pierwsze, spróbuj odkryć rzeczy, które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami „sweet spotu”, radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii, gdy nie liczyłeś czasu. O chwilach, gdy pomyślałeś: „Tak, jestem do tego stworzony!”.

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl