Zadzwoń! +48 85 66 52 444

Agenda Pielgrzyma 2024

Cena: 42,00 zł 42.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kolejna nowość Wydawnictwa Verbinum. Do rąk Czytelników oddajemy pierwsze wydanie AGENDY PIELGRZYMA 2024. Publikacja została pomyślana jako przewodnik dla osób pragnących żyć na co dzień słowem Bożym. Jest kompletnym zbiorem tekstów codziennej liturgii mszalnej. Do każdego dnia roku kalendarzowego przypisano pełne teksty czytań biblijnych: perykopy ewangelijne i psalmy. Elementem wzbogacającym treść AGENDY PIELGRZYMA 2024 jest również codzienne rozważanie i komentarz biblijny. Wydawnictwo odpowiada na zapotrzebowanie wszystkich, którym bliski jest codzienny kontakt ze Słowem. Sprawdzi się zapewne w posłudze służby liturgicznej, lektorów, liderów grup biblijnych. Będzie też ogromnym ułatwieniem w prowadzeniu rekolekcji i grup pielgrzymkowych. Również osobom starszym, chorym i cierpiącym umożliwi codzienny dostęp do Słowa, którego słucha i które rozważa cały Kościół.

Teksty do AGENDY PIELGRZYMA zaczerpnięto z II wydania „Lekcjonarza Mszalnego”, opublikowanego w 2015/2019 roku przez Wydawnictwo Pallottinum.

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl