Zadzwoń! +48 85 66 52 444

Być mądrą mamą Alina Wieja

Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

W momencie poczęcia dziecka Stwórca powierza nam, rodzicom, kobiecie i mężczyźnie, dar szczególny. Mamy się nim nie tylko opiekować, ale także pomóc rozwinąć wszystko to, co zostało w nim zdeponowane przez Boga Stwórcę, oraz nauczyć go wielu nowych umiejętności i dobrego zarządzania własnym życiem.

Bóg darował nam to przepiękne, delikatne i cudowne życie pod opiekę na pewien ściśle określony czas. Zaprosił nas, matki, abyśmy były Jego wyciągniętymi rękami w okazywaniu Jego miłości dzieciom. Wraz z tym zaproszeniem oferuje nam swoją mądrość do wypełnienia tego najbardziej odpowiedzialnego zadania.

Autorka książki odpowiada na wiele ważnych dla każdej mamy pytań:

  • Skąd mamy wiedzieć, jak w mądry sposób wychowywać nasze dzieci?
  • Skąd czerpać mądrość, by sprostać wszystkim wyzwaniom bycia mamą?
  • Co mamy przekazywać następnemu pokoleniu?
  • Czy można naprawić błędy przeszłości?

Z  książki mogą skorzystać zarówno mamy, które są na początku swojej drogi bycia mamą, jak  i te, które już wychowały swoje dzieci i towarzyszą im w ich dorosłym życiu.

Autorka zachęca matki, aby  umiały cieszyć się każdą chwilą spędzoną ze swoimi dziećmi i nie zmarnowały żadnego cennego okresu ich życia, nawet jeśli dzieci są już dorosłymi ludźmi i mają już swoje własne dzieci.

Bóg pragnie, aby matki wiedziały, kim są w Jego oczach i na czym ta współpraca pomiędzy Nim, Świętym Bogiem, a każdą mamą ma polegać. Mądrość dana nam przez Boga jest kluczem do tej współpracy!

O Autorze

Alina Wieja (1956-2018)  – autorka wielu książek, m. in.: Kobieta w ramionach Stwórcy, Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą, Siedem Słupów Mądrości, Pokonać zniechęcenie. Od 1995 była redaktor naczelną czasopisma „Nasze Inspiracje”, do którego regularnie pisała liczne artykuły. Była znanym mówcą w kraju i za granicą. Wraz z mężem Henrykiem założyli Chrześcijańską Fundację Życie i Misja oraz działający w jej ramach Instytut Poradnictwa Chrześcijańskiego. Jej działalność wpłynęła na serca tysięcy kobiet i mężczyzn, zachęcając do budowania bliskiej relacji z Panem Bogiem, silnej rodziny i prowadzenia zdrowego stylu życia. Była szczęśliwą żoną i matką dwójki  dzieci.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl