Zadzwoń! +48 85 66 52 444

DOBRY ŁOTR WYZNANIA

Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

„Dobry łotr, wyznania” to prawdziwa historia człowieka, który po wypadku kolarskim gubi sens swojej drogi i stara się odkryć swoje miejsce na świecie, poszukując w nim siebie, prawdy, sensu istnienia oraz samego Boga. Począwszy od odejścia od Kościoła katolickiego już w dzieciństwie, poprzez rozmaite kultury i wierzenia, pasje, alternatywne nurty muzyczne i środowiskowe, autor wprowadza nas we wszelkie ślepe zaułki świata, z jakimi się zmierzył. Wraz z nim schodzimy w mroczne czeluście ludzkiej osobowości i  nieprawości, w przestrzeń jego własnych zmagań, słabości, win i rozczarowań, a także wciąż żywych marzeń i pragnień.

Tą ścieżką dochodzimy do najtragiczniejszego i zarazem wyjątkowego dnia, w którym odmieniło się całe życie naszego bohatera – łotra. Mocny przekaz. Prawdziwe rekolekcje.

 

Sebastian Ciepiela – samotny pielgrzym, instrumentalista, bębniarz i grafik. Odkrywający siebie, sens życia, Boga i prawdę. Świadek rzeczy zdumiewających i niepojętych. Uwikłany w narkotyki, alkohol, okultyzm, zaklęte rewiry, wciąż poszukiwał drogi jako mistrz melanżu pośród wielu ról i masek. Buntownik i hedonista. Człowiek wielu zwycięstw i porażek. Samobójca. Jak sam mówi o sobie – łotr, wielki grzesznik, który w końcu odnalazł prawdę.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl