Zadzwoń! +48 602 461 402 +48 85 66 52 404

Eucharystia. Miłość wcielona Daniel-Ange

07.jpg
  • nowość
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Czy jest jakieś szczególne miejsce, w którym możemy w dzisiejszych czasach dotknąć Boga i doświadczyć Jego obecności? Jest to Eucharystia. Święty Jan Paweł II w encyklice Ecclesia de Eucharistia pisał, że Eucharystia jest wielką tajemnicą, tajemnicą miłosierdzia. "Cóż większego Jezus mógł uczynić dla nas? Prawdziwie, w Eucharystii objawi nam miłość, która posuwa się aż do końca; miłość, która nie zna miary". Do poznania tej miłości, uobecnionej w Ciele i Krwi, zachęca nas Daniel-Ange.

Daniel-Ange, poruszony do głębi ubóstwem psychicznym i moralnym młodych ludzi w swojej rodzinnej Francji, po trzydziestu latach życia pustelniczego, w tym dwudziestu w Rwandzie, poczuł wezwanie do niesienia im tego, co najważniejsze: Boga, który jest Życiem. W 1981 r. przyjął święcenia kapłańskie, a w 1984 r. założył katolicką szkołą ewangelizacji Jeunesse-Lumiere, jedną z pierwszych takich instytucji w Europie. Autor wielu książek z dziedziny teologii i ewangelizacji, głęboko zaangażowany w dialog katolicko-prawosławny, oraz wędrowny ewangelizator znany w blisko 40 krajach świata.

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl