Zadzwoń! +48 85 66 52 444

Myśl właściwie żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień abp Fulton J. Sheen

Cena: 39,90 zł 39.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Od wydawcy

Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" to doskonała lektura dla każdego, kto potrzebuje duchowego przewodnika w swojej codzienności!

Dowiesz się z niej, jaka jest jedna z głównych tajemnic nauczania abp. Fultona J. Sheena. To właśnie on był pierwszym kaznodzieją, który zdobył sławę jako telewizyjny ewangelizator, a jego najważniejsze przesłanie było bardzo proste - kształtując umysł prawdą możesz żyć dobrze i podobać się Bogu!

Jak to zrobić w dzisiejszych czasach? Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, w czasie których zainspirujesz się słowami autora. Dołączona do każdej sentencji krótka modlitwa pomoże Ci wcielić je w życie.

Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" pozwoli Ci zrozumieć m.in.:

  • jakie znaczenie dla życia każdego człowieka ma krzyż?
  • dlaczego Jezus został człowiekiem?
  • jak zmienia się nasze serce, kiedy służymy innym?
  • kim dla każdego z nas powinna być Maryja?

Abp. Sheen był przekonany, że jeśli człowiek ukształtuje swe myśli prawdą, to będzie szczęśliwy, miły Bogu i osiągnie świętość. I właśnie o tym przekonuje w swoich myślach, zebranych w tej książce.

Życie to niezwykły spektakl, podczas którego mamy okazję powiedzieć wieczności „tak” lub „nie”. Wpuszczając światło do oka, muzykę do ucha i pokarm do żołądka, udoskonalamy każdy z tych organów; na podobnej zasadzie, napełniając umysł Prawdą, a wolę – Mocą, stajemy się czymś więcej niż stworzeniem: uczestnikiem Bożej Natury. Abp Fulton J. Sheen

***

Recenzja

Poradnik religijny i idealny prezent

Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" to nic innego jak przewodnik po Twojej codzienności.
Z tego poradnika religijnego dowiesz się głównych tajemnic nauczania Chrystusowego. Abp Sheen naucza, że kształtując w sobie poznanie prawdy, można żyć dobrze i podobać się Bogu. Codziennym czytaniem tych rozważań, możesz przeżyć roczne rekolekcje, przyczyniające się do rozwoju życia duchowego. Warto zacząć już dziś i korzystać z tej książki przez 365 dni w roku

Abp Fulton Sheen na każdy dzień

Poświęcając zaledwie kilka minut dziennie, będziesz mógł zainspirować się do życia jakie proponuje kaznodzieja, a krótka modlitwa dołączona do tej publikacji pomoże w przyjęciu konkretnych prawd jako własnych. Pozwól, by mądrość płynąca z jego nauki odbiła się nowym światłem na różne obszary twojego życia. Zacznij już dziś, bo to doskonała lektura dla każdego poszukującego dobrej drogi chrześcijanina.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl