Zadzwoń! +48 85 66 52 444

ŚWIADECTWO LENCZEWSKA eko skóra

Cena: 79,00 zł 79.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Alicja Lenczewska, polska mistyczka zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku. Ta coraz bardziej znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie - za jej pośrednictwem - Pan Jezus kieruje do każdego z nas.

Książka stanowi wspaniały pomysł na elegancki prezent religijny. Jeśli chcesz podarować sobie lub komuś bliskiemu coś ekskluzywnego, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – najnowsze, limitowane wydanie książki "Świadectwo. Dziennik Duchowy." Alicji Lenczewskiej, w eleganckiej skórzanej oprawie. Coś niezwykłego dla kogoś wyjątkowego.

„Kochać Chrystusa trzeba w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości. Nie w abstrakcyjnych wyobrażeniach, lecz w konkretnych osobach, które znam i spotykam, zwłaszcza w tych, w których brak miłości”.
Alicja Lenczewska

Każdego prowadzę drogą dopasowaną do jego możliwości. Maksymalnie optymalną. Dlatego drogi są różne i nie można komuś zazdrościć jego drogi, jego doznań czy łask. Każdy otrzymuje to, co dla niego najwłaściwsze i najlepsze, choćby wydawało się inaczej. Wy nie macie pełnego rozeznania. Dlatego musicie Mi ufać i godzić się na to, co czynię w waszym życiu. Godzić się z radością i ufnością, bo jest to najlepsze ze wszystkiego, co mogłoby być.
(fragment książki Świadectwo Dziennik Duchowy)
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl