Zadzwoń! +48 602 461 402 +48 85 66 52 404
O księgarni

Księgarnia św. Jerzego została powołana przez J.E. Ks. Arcybiskupa Wojciecha Ziembę w listopadzie 2005 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie duchowieństwa i wiernych świeckich na literaturę katolicką.

Od 1 lipca 2009 r. Archidiecezjalna Księgarnia św. Jerzego w Białymstoku funkcjonuje również jako eKsięgarnia. Posiada książki ze wszystkich wydawnictw katolickich. Nasza oferta obejmuje zarówno książki dotyczące życia duchowego, jak i te poruszające zagadnienia związane z dogmatami, a także modlitewniki, śpiewniki oraz podręczniki katechetyczne i szkolne.

Księgarnia posiada również w swojej ofercie wszystkie przedmioty liturgiczne: od naczyń liturgicznych poprzez bieliznę liturgiczną, po ubiór liturgiczny. Artykuły liturgiczne z naszej oferty to m. in.: kielichy, puszki, monstrancje, pojemniki na olej, kropidła, kompletna bielizna kielichowa, obrusy, komplety szat liturgicznych, stuły, ornaty, alby i komże, również ministranckie. Poza tym posiadamy w sprzedaży świece ołtarzowe, paschały, kadzidła, węgielki, olej do świec i lampek, lichtarze, trybularze, dzwonki, gongi, figury i figurki świętych (także do szopek i grobu Pańskiego), obrazy i reprodukcje, płaskorzeźby, krzyże stojące i wiszące.

Na specjalne zamówienie sprowadzamy w terminie od 2 do 5 dni roboczych mikrofony, głośniki oraz mikrofony bezprzewodowe.

W ciągłej sprzedaży posiadamy wina mszalne. Stała oferta naszej księgarni obejmuje również różnego typu dewocjonalia, w tym wyroby ze srebra i złota - w bardzo konkurencyjnych cenach. Wykonujemy usługi tzw. "małej polgrafii": kserowanie czarno-białe,broszurowanie,bindowanie itd.

Księgarnia jako część Firmy Z.H.P.U. Dynamis sprowadza na specjalne zamówienie klienta następujące przedmioty:
-tabernakula,
-baldachimy,
-sztandary procesyjne,
-wielkoformatowe figury świętych: żywiczne i gipsowe.

Oferujemy również elementy wyposażenia kompleksowego kościołów, takie jak ławki, konfesjonały, sprzęt nagłośnieniowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni:

ul. Kościelna 1
15-087 Białystok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl