Zadzwoń! +48 85 66 52 444

BIBLIOGRAFIA KS,BLACHNICKI

Cena: 15,00 zł 15.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W bibliografii ks. Franciszka Blachnickiego zestawiono jego prace naukowe, popularno-naukowe oraz ascetyczno-formacyjne. Publikacja powstała z myślą o tych, którzy pragną lepiej poznać i zrozumieć charyzmat założyciela Ruchu Światło-Życie, oraz o tych, którzy przez prace naukowe chcą zgłębiać myśl teologiczną sługi Bożego - wybitnego pastoralisty, liturgisty, katechetyka i twórcy polskiej teologii wyzwolenia.

W Bibliografii zachowano słownikowy sposób opisywania poszczególnych prac. Przyjęto natomiast przejrzysty sposób ich zestawienia, wyraźnie wydzielając prace powstałe w kolejnych latach. Oprócz prac opublikowanych w postaci książek i artykułów w czasopismach uwzględniono też materiały formacyjne Krajowego Duszpasterstwa Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie, wydawane na powielaczu bądź rozprowadzane w postaci maszynopisu. Włączono też maszynopisy i rękopisy referatów, a także opracowania ustnych wypowiedzi (utrwalonych na taśmach magnetofonowych) dokonane przez spadkobierców ks. Blachnickiego.

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl