Zadzwoń! +48 602 461 402 +48 85 66 52 404

Program na szczęście. Tajniki i nawyki dobrego życia Francesco Micci

Cena: 34,90 zł 34.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Książka niespotykana. Zawiera mnóstwo ważnych praktycznych wskazówek „Twojego programu na szczęście”.
Czy mogę być szczęśliwy tu i teraz, mimo że życie naraża mnie na niejedno bolesne doświadczenie? Czy mogę czerpać zadowolenie ze spraw i rzeczy, które często sprawiają tyle zawodu i przykrości? Czy mogę cieszyć się nie tylko czymś, lecz także kimś – a nawet swoją własną osobą, historią i egzystencją?


Tak, bowiem nasze życie jest wyjątkowe. Szczęście natomiast nie oznacza beztroskiej egzystencji w świecie wolnym od trudności i rozczarowań, lecz siłę przebaczania, odwagi i miłości. Być szczęśliwym na co dzień to cieszyć się razem z innymi – ale też cieszyć się sobą; to wyrażać swoje opinie – ale też przyznać się do błędu; to dawać z siebie jak najwięcej – ale też rozpoczynać za każdym razem od nowa, jeśli trzeba; to bronić własnej przestrzeni – ale też wycofać się z niej w imię uprzejmości i współczucia.


Szczęście jest na wyciągniecie ręki – twojej ręki! Od dzisiaj możesz kształtować w sobie postawę „świadomego szczęścia”.

Francesco Micci dzieli się z czytelnikiem cennymi refleksjami, a rozważania teoretyczne przeplata praktycznymi sugestiami dotyczącymi odkrywania szczęścia na co dzień. Rady ujmuje w formie konkretnych propozycji, zbierając je na końcu każdego rozdziału pod nagłówkiem „Twój program na szczęście...” i wskazując, jak realnie można kształcić w sobie właściwą dyspozycję – gotowość do bycia szczęśliwym.


Wkrocz na drogę ku szczęściu… już dziś!

"Jedyną rzeczą liczącą się w życiu są ślady miłości, które po nas pozostaną". - Albert Schweitzer

"Każdemu dniowi daj tę szansę, żeby był najpiękniejszy w twoim życiu". - Mark Twain

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl