Zadzwoń! +48 85 66 52 444

Razem z Jezusem. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla sześciolatków red. ks. Władysław Kubik SJ, Teresa Czarnecka

Cena: 19,90 zł 19.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Program ogólnopolski nr AZ-0-01/18 z 19 IX 2018: Spotykamy Jezusa.

Jak odkryć przed dzieckiem tajemnicę Boga, który nas stworzył i zbawił? Nie przekaże tego „wiedza”. Podręcznik do religii dla sześciolatków „Razem z Jezusem” wprowadza dziecko w świat wiary w nawiązaniu do tego, co je otacza, co przeżywa i co je interesuje.

Dziecko i katecheta znajdą tutaj:

  • różnorodne krótkie teksty i ćwiczenia, dzięki którym dziecko może odkryć, że „Bóg jest niedaleko każdego z nas, bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz 17, 28);
  • fantastyczne ilustracje scen biblijnych oraz wziętych z życia dzieci;
  • opowiadania biblijne zebrane w jednym miejscu, by dziecko mogło stworzyć i zanieść do domu „Małą Biblię”.

Nie brakuje naklejek użytych tutaj do pracy twórczej dziecka: często dziecko samo układa obraz i opowiada, co chciało pokazać. Są elementy do wycinania i wklejania, labirynty, wypychanki, kolorowanki i wiele innych zadań. Wszystkie prowadzą do odkrywania związku naszego życia z tajemnicą wiary w Boga, Stworzyciela, w Jezusa Zbawiciela oraz ukazują sens roku liturgicznego.

Katecheta i rodzice mają do dyspozycji opowiadania biblijne i inne teksty w formie nagrań audio, a także materiały do druku wspierające katechetę w bieżącej pracy dydaktycznej. Są one dostępne na stronie katechetycznej Wydawnictwa WAM: https://nowe.katechizmy.pl/. Tam zostały także umieszczone materiały do druku przydatne w prowadzeniu zajęć.

Opinie o produkcie (0)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl